Баскет из блока у Волфурту

Турнир је одржан 31. маја у спортској хали Хофштајхале у граду Волфурту, у Аустрији и учествовало је укупно 15 екипа. Прво место освојила је екипа „Срби из Форарлберга“, друго место „Теслићани 2“, а треће место „Српска омладина Форарлберга“.
Током турнира успели смо да прикупимо укупно 4.000 евра, које ћемо сада донирати породици Шљивић из Попова, Балце.



Поред самих утакмица, догађај је био употпуњен богатим додатним садржајем: имали смо велику томболу, ди-џеја, фотокутак (фотобокс), а и најмлађи посетиоци су имали свој програм. Такође смо нудили традиционалну српску храну, а посебно су се истакле палачинке.



Посебно нас је обрадовала велика подршка публике – било је много гледалаца, и као Српска омладина из Форарлберга, желимо да изразимо искрену захвалност свима који су дошли и подржали наш догађај.





